Рада вітати вас на моєму веб-сайті

Я живу в прекрасному місті Житомирі. Скільки років не скажу, жінкам не личить відповідати на подібні запитання, але дам підказку я на шляху між безтурботною юністю та майбутньою зрілістю. Як більшість дітей закінчила школу, а потім, ви не уявляєте собі, закінчила Інститут підприємництва та сучасних технологій в м. Житомирі за спеціальністю “Економіст”. Одружена та виховую двох донечок, яких я дуже люблю. З 2002 року, находячись в декретній відпустці, вирішила спробувати надавати консультації студентам у виконанні економічних та гуманітарних робіт.

На початку, можна сказати кар’єри, мене дуже часто засмучувала думка про етичний бік цієї справи, але через деякий час ці сумніви зникли. Спілкуючись зі студентами, здебільшого - це студенти заочного відділення, я переконалась, що це допомога. В наших економічних умовах більшість керівників не турбується про майбутніх спеціалістів, турбуються лише про найшвидше збагачення, та не зважають, що в основному мають справу з людьми, а людськими інтересами нехтують. Та якщо людина ставить за мету щось в цьому житті досягти, вона мусить деякими речами жертвувати. Нажаль, але це на мою думку життєва правда з якою ми повинні миритися, нажаль.

Ось на цьому моменті вашого життя я можу вам допомогти, але пам’ятайте, виконанні мною роботи не позбавляє Вас від потреби особистих знань в тій чи іншій дисципліні.